• Последна смяна за домакините. Али Сесай заменя Илиша Сам

75'
  • Ивайло Лазаров заменя Фернандо Кавалканте в отбора на гостите

73'
  • ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА АРДА! Илиас Хасани е изгонен за втори жълт картон! Домакините остават с 10 души на терена, сред като Хасани извърши нарушение срещу Свилен Щерев

69'
  • Втора смяна за домакините. Александър Георгиев заменя Иван Коконов

67'
  • ВТОРИ ГОЛ ЗА ДУНАВ! Стефан Христов удвоява преднината на гостите! Мартин Костадинов напредна към наказателното поле и изведе на скорост Стефан Христов, който без забавяне прати топката във вратата на Караджов

67'
  • В рамките на две минути съдията Радослав Гидженов раздаде три жълта картона. Свилен Щерев от Дунав също беше санкциониран

62'
  • Още едно официално предупреждение за Емил Мартинов

61'
  • Жълт картон за Фернандо Кавалканте от Дунав

61'
  • Първа смяна в двубоя. Радослав Василев се появява на терена за Арда. Заменен е Дарен Сидоел

58'
  • Голмайсторът Ахмедов подаде на Стефан Христов, който стреля отблизо, но Караджов спаси тима си от втори гол

55'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първата част – 0:1

45+2'
  • ГОЛ ЗА ДУНАВ! С първия си точен изстрел в срещата Ахмед Ахмедов изведе гостите напред в резултата, точно преди почивката. Александър Исаевски подаде на Ахмед Ахмедов в наказателното поле, а нападателят промуши топката покрай Иван Караджов с левия крак