• Кабов отстъпи мястото си на Петров.

86'
  • Групер замени Недялков.

81'
  • ГОЛ! Гонсалвеш се възползва от грешка при изнасянето на Септември и намери Сотириу, а таранът със само 2-3 докосвания се обърна, елиминира съперник и намери горния десен ъгъл на Шейтанов.

79'
  • Маринов замени Костадинов, който влезе на полувремето.

78'
  • Тисера излезе, за да влезе Сотириу.

74'
  • Каули напусна, Делев влезе.

73'
  • Айкут Рамадан отстъпи мястото си за сметка на Реди Каса.

69'
  • Джонатан Рик бе заменен от Янков.

63'
  • Десподов замени Текпетей.

63'
  • Още едно добро разиграване на Лудогорец доведе до втори хубав и изработен гол. Сантана намери Каули на добра позиция, а атакуващия халф замахна, за да излъже противник и след това просто насочи топката във вратата.

55'
  • Костадинов замени Зоров.

46+2'
  • Начало на втората част!

46+1'
  • Край на първата част!

45+4'
  • Каули от броени метри опита с много сила да отбележи втори гол, но прати топката доста над вратата.

45+4'
  • Айкут Рамадан получи официално предупреждение.

45'
  • Удар на Недялков от дъгата мина на сантиметри от страничната греда на Шейтанов.

42'
  • Удар на Пластун отблизо бе блокиран добре от бранител на домакините.

38'
  • Греда! Хубав извеждащ пас намери Тисера, който пък от своя страна прехвърли умело Шейтанов, но топката кацна на напречната греда.

27'
  • В 22-ата минута Рик Джонатан се откъсна и закъснялия капитан на домакините Кристиян Пешов го събори изключително грубо с шпагат. Главният съдия Георги Кабаков не се поколеба и му показа директен червен картон.

22'
  • ГОЛ! Само една грешка костваше на Септември попадение във вратата на Шейтанов. Тисера разигра добре със Сантана, а бразилският халф останал очи в очи с младия страж копна топката над плонжа му за 0:1.