• 79’ Димитър Пиргов
  • 3’ Александър Цветков
  • 31’ Бакари
  • 100’ Александър Цветков
  • Край на мача! Левски отпада от турнира след домакинското поражение с 2:3 от Черно море!

120+2'
  • Жълт картон и за Даниел Георгиев.

120+1'
  • Най-чистият шанс за Левски в продълженията. Божидар Краев беше в наказателното поле и стреля, но Коварж изби.

114'
  • Хубава атака на Левски в наказателното поле, но извеждащото подаване на Мехди Бурабия не намери Адениджи в наказателното поле.

112'
  • Последна смяна в мача. Излиза Уго Секо, влиза Траян Траянов.

110'
  • Героят на Черно море Александър Цветков получава жълт картон за задържане срещу Божидар Краев.

109'
  • Начало на второто продължение на мача на "Герена".

105'
  • Край на първото продължение на мача! Черно море води с 3:2.

105'
  • Бурабия получава жълт картон за удар без топка срещу Уго Секо.

103'
  • Александър Цветков наказа Левски още веднъж!

100'
  • Хеан Деса стреля от около 20 метра, но топката мина над вратата.

99'
  • Жълт картон на Хеан Деса за симулация в търсене на дузпа.

96'
  • Последна смяна за Левски. Излиза Георги Костадинов, влиза Джереми де Ноойер.

95'
  • Самостоятелен пробив на Краев, младокът се оплете и стреля леко към Коварж. Бабатунде му се скара, че не му е подал на чиста позиция.

93'
  • Смяна за Черно море. Излиза Иван Коконов, влиза Даниел Георгиев.

92'
  • Край на редовното време, ще има продължения!

90+4'
  • 90'
  • Три минути продължение на редовното време.

90'
  • Страхотен шанс за Левски. Бурабия стреля от дистанция, но след рикошет топката мина на сантиметри встрани от вратата.

89'
  • Жълт картон за Пламен Николов за задържане на Адениджи при опасна атака на Левски.

88'
  • Аниете намери Краев в наказателното поле и той стреля, но Коварж изби в корнер.

84'
  • Нов страхотен шанс за Левски. Адениджи стреля от границата на наказателното поле, но Коварж с мъка с една ръка изби.

82'
  • Георги Костадинов получава жълт картон от състава на Левски.

81'
  • Димитър Пиргов направи 2:2! След един корнер той стреля, Михаил Венков нескопосано не можа да изчисти топката на голлинията и си я вкара по смешен начин в мрежата.

79'
  • Първи шанс за Морето след почивката. Александър Цветков овладя топката пред наказателното поле и стреля, но в аут.

75'
  • Втора смяна за Левски. Излиза Сашо Александров, влиза Хеан Деса.

70'
  • Адениджи намалява на 1:2! Грешка в защитата на Черно море позволи на нигериеца да овладее топката пред наказателното поле, нападателят стреля технично покрай вратаря и за малко да изпусне, защото Коварж отклони топката, но в мрежата си.

63'
  • Най-чистият шанс за Левски след почивката. Антонио Аниете навърза двама защитници пред наказателното поле и стреля, но Коварж изби в корнер.

62'
  • Хубава атака на Левски, при която Антонио Аниете опита да стреля, топката беше отбита на крака на Франсис Нар, но ударът му мина встрани от вратата.

59'
  • Първа смяна в Левски. Излиза Роман Прохазка, влиза Божидар Краев.

57'
  • Жълт картон и за Димитър Пиргов от Левски. Той фаулира Ондрей Сукуп пред наказателното поле.

56'
  • Хубав шанс за Левски, но отново опропастен от Адениджи. Бурабия го намери в наказателното поле, но той стреля слабо и покрай вратата.

53'
  • Първи жълт картон в мача, получава го Георги Илиев за фаул в половината на Левски.

51'
  • Центриране на Антонио Аниете от пряк свободен удар, Димитър Пиргов стреля анемично с глава и топката излезе в аут.

50'
  • Първа смяна в мача и тя е принудителна. Авторът на втория гол за Черно море Бакари излезе, а на негово място влезе Марек Кузма.

46'
  • 46'
  • Край на първата част на мача. Черно море води с 2:0 на "Герена".

45+1'
  • Суматоха в наказателното поле на Черно море след един корнер, но в крайна сметка гостите пак чистят в ъглов удар.

45+1'
  • Първото полувреме няма да има продължение.

44'
  • Защитниците на Левски сякаш се виждат за първи път! След напускането на Люпко Петрович най-силното звено на тима до момента е неузнаваемо. Всяко центриране на Черно море всява смут, а Симон Сандберг е скандално слаб.

44'
  • Пореден невероятен пропуск на Адениджи. Прохазка го изведе в наказателното поле, нападателят се пребори със защитник и стреля от чиста позиция, но топката излезе пак в аут.

37'
  • Бакари прави 2:0! Отново фрапантна грешка на левскарите в защита. Димитър Пиргов беше в половината на Черно море и подаде неточно, оттам тръгна контра, при която Бакари се откъсна срещу трима защитници. Първо Симон Сандберг се подхлъзна, после и Георги Костадинов направи шпагат нахалост и нападателят с помощта на гредата отбеляза и второ попадение за тима си.

31'
  • Най-чистата възможност за Левски. Франсис Нар намери Тунде Адениджи в наказателното поле и нигериецът стреля, но в дясната греда.

29'
  • Центриране на Бурабия от корнер, Адениджи беше в наказателното поле непокрит, но стреля почти в тъч.

28'
  • Левски е по-активният отбор от началото на мача, но трудно създава положения и не се вижда как ще преодолее сигурната защита на противника.

25'
  • Страхотен пропуск и на Антонио Аниете. Тунде Адениджи го намери на точката на дузпата и испанецът стреля без забавяне. Топката обаче мина на сантиметри встрани от вратата.

18'
  • Първи опасен удар за Левски в мача. Отправи го Мехди Бурабия с външен фалц от границата на наказателното поле, но топката прелетя на сантиметри встрани от вратата.

15'
  • Мехди Бурабия центрира от пряк свободен удар, но защитата на Черно море се справи.

10'
  • Александър Цветков открива резултата! Тодор Палаков изведе Уго Секо по фланга и той центрира успоредно на голлинията. Там защитата на Левски проспа влизането на халфа на "моряците" и той се разписа на почти празна врата.

3'
  • Първа опасност в мача и тя е за Черно море. Георги Илиев центрира страхотно от пряк свободен удар, Симон Сандберг леко отклони топката, но към собствената си врата. Йоргачевич обаче улови.