• Край на мача

90+2'
  • Георги Амзин заменя Пеев.

87'
  • Верея изравнява резултата. След центриране отдясно, топката стигна до Селим Бен Джемия, който бе отляво. Той прати топката към близката греда, където Мишо Иванов изби лошо, право във Валери Домовчийски. Нападателят заби топката в мрежата за 1:1.

83'
  • Добри предпоставки за контраатака на Витоша. Даниел Пеев си поведе добре отляво, центрира, но Сюлеймани бе на точното място и изби напред.

82'
  • Петър Витанов е заменен от Илиян Йорданов.

80'
  • Стефан Христов заменя Михаил Петров.

78'
  • Добра възможност за Верея. Милен Танев центрира от корнер отляво на вратата на Витоша. След центрирането топката стигна до Сюлеймани, който отправи хубав изстрел, но Михаил Иванов се хвърли в долния си десен ъгъл и изби. Исмаил Иса не успя да направи добавка.

73'
  • Добра атака за Верея. Сюлеймани  центрира отляво, Георги Андонов свали на Домовчийски, който стреля, но Йордан Върбанов застана на пътя на топката и пресече.

68'
  • Милен Танев заменя Фенуш.

68'
  • Четин Садула заменя Долапчиев.

66'
  • Центриране от корнер на Здравко Илиев. Исмаил Иса насочи нелошо топката, но не съумя да изравни.

65'
  • Домакините имаха претенции за дузпа. Селим Бен Джемия центрира отляво към появилия се като резерва Исмаил Иса. Кристиян Узунов се втурна да блокира нападателя на старозагорци при близката греда, а момчетата на Илиан Илиев претендираха за дузпа, тъй като топката рикошира в ръката на бранителя на гостите. Реферът прецени, че няма основания да посочи бялата точка и даде знак играта да продължи.

62'
  • Фенуш получи отляво и вместо да комбинира със свой съотборник, реши да завърши сам. Ъгълът бе малък и топката излезе в аут.

59'
  • Първа смяна в мача. Исмаил Иса заменя Керкар.

58'
  • Фаул за Витоша отляво по атаката. След изпълнението играта бе изнесена в предни позиции.

54'
  • Начало на второ полувреме

46'
  • Край на първо полувреме

45+2'
  • Удар на Домовчийски, но неточно.

44'
  •  Витоша използва импулса в играта си след гола. Григор Долапчиев пусна надясно към Михаил Петров, който центрира хубаво в наказателното поле. Румен Гьонов засече от въздуха и разтресе напречната греда.

38'
  • Григор Долапчиев получава жълт картон.

33+2'
  • Витоша поведе в резултата на Верея - 1:0. След продължително разиграване в половината на старозагорци, Михаил Петров пусна наляво към Ивайло Лазаров, който с мощен удар с левия крак от зоната пред дъгата на наказателното поле, насочи топката в долния ляв ъгъл на Пламен Колев.

33'
  • Неточен изстрел на Селим Керкар, но извън вратата.

21'
  • Петко Цанков получава втория жълт картон в мача, след като игра непозволено спрямо Фенуш.