• Далечен шут на Афонсо, топката попадна в ръцете на Галев.

82'
  • Нова смяна в Ботев. На мястото на Шопов, влиза Радослав Апостолов

81'
  • След центрирането на Галчев от корнер, Будинов игра с глава, но не съумя да намери мрежата на Кайзер.

76'
  • Пряк свободен удар за Септември. Галчев стреля опасно, Кайзер изчисти в корнер

75'
  • Последна смяна за Септември. Гади излиза, влиза Николов

74'
  • Смяна в Ботев. Стивън Петков излиза, влиза Диого Кампос

73'
  • Пряк свободен удар за Ботев. Минев стреля топката нацели стената

72'
  • Шут на Неделев, Галев се справи със ситуацията

71'
  • Смяна в Септември. Чандъров излиза, Байду влиза

69'
  • Удар на Балтанов, пропуск пред вратата, Галев улови

68'
  • Гол за Ботев! Филипов центрира отдясно, Петков пропусна кълбото, а Неделев не остави шансове на Галев

64'
  • Смяна в Септември. На мястото на Тилев, влиза Галчев

63'
  • Неделев се впусна в атака по дясното крило на Ботев, пусна отличен пас към Шопов, той стреля, на два пъти, но не успя да преодолее Галев от няколко метра

59'
  • Стивън Петков има нужда от лекарска помощ след сблъсък с Бенга

54'
  • Далечен удар на Здравко Димитров от Септември, това беше и първи удар към вратата на Кайзер

53'
  • Балтанов от 17 метра стреля високо над вратата

52'
  • Тодор Неделев пропусна да удвои преднината на Ботев, след като шутът му от 11 метра не намери целта и топката излезе в аут

48'
  • Пряк свободен удар за Ботев. Последва неточно изпълнение към вратата на Галев.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Кристиан Димитров получи жълт картон за нарушение срещу Будинов, който се откъсваше сам срещу Кайзер.

45+1'
  • Добавеното време е 1 минута

45'
  • Неделев потърси Петков при поредната атака за Ботев, но бранител на домакините се справи и изби топката.

45'
  • Опасна атака за Септември, бранителите на Ботев с мъка се справиха със ситуацията

42'
  • Корнер за Ботев. След изпълнението не последва опасност за Галев

39'
  • Диаби и Шопов се сблъскаха на терена, като футболистът на Ботев поиска нарушение, но съдията Драганов остави играта да продължи.

36'
  • Фабиано пусна отличен пас към Здравко Димитров, той овладя отлично кълбото, но не успя да продължи добре атаката на Септември.

35'
  • Шут на Балтанов, Галев улови кълбото

33'
  • Гол за Ботев. Стивън Петков получи пас от Васил Шопов и резултатът е 1:0 в полза на Ботев, след грешка на Диаби

28'
  • Жълт картон за Филипов за грубо нарушение

28'
  • Пряк свободен удар за Ботев в близост до наказателното поле на Септември фронтално срещу Галев. Зад топката застана Неделев, но топката премина малко над вратата.

25'
  • Афонсо стреля, топката попадна в ръцете на Галев

22'
  • Тилев центрира от корнер, но отбраната на Ботев се справи със ситуацията

21'
  • Будинов беше фаулиран от съперник, но дистанцията от вратата на Кайзер е доста голяма, след изпълнението, последва корнер за домакините

20'
  • Балтанов пусна пас към Филипов, той центрира в наказателното поле на Септември, но там бранителите се намесиха добре

17'
  • Пряк свободен удар за Ботев, след изпълнението не последва опасност за вратаря на домакините.