• Филип Кръстев заменя Славчо Шоколаров.

90'
  • Преслав Петров заменя Ашковски.

87'
  • ГООЛ за СЛАВИЯ! Резервата Владислав Узунов вкарва трети гол за "белите", с който столичани до голяма степен решават всички в срещата. След центриране от фаул, отбраната на домакините не се ориентира добре, топката попадна в Узунов, който с удар по диагонала вкара за 3:1.

86'
  • ГООЛ за СЛАВИЯ! "Белите" успяват да направят пълен пбрат на резултата. Димитър Велковски получи топката отляво и пусна успореден на голлинията пас, който бе засечен технично от Цветелин Чунчуков.

78'
  • Петър Атанасов отстъпва мястото си на Антон Огнянов в тима на Ботев Враца.

74'
  • Владислав Узунов заменя Дарко Тасевски в състава на Славия.

70'
  • Добра триходова комбинация в предни позиции за Ботев, която завършва с удар на Генов по диагонала. Топката обаче попада в тялото на бранител на Славия.

69'
  • Домовчийски е заменен от Будинов в редиците на Ботев.

64'
  • Опасна атака за Славия. Дарко Тасевски изведе Ради Кирилов в наказателното поле, но ударът на нападателя бе блокиран и излезе в корнер.

61'
  • Стефан Ашковски получава птрвия жълт картон в мача.

48'
  • Корнер за Славия още в първата минута на втората част.

46'
  • Начало на втората част.

45'
  • Край на първото полувреме.

45'
  • ГООЛ за СЛАВИЯ! Гостите от София изравняват след гол на Радослав Кирилов! Цветелин Чунчуков намери Кирилов с глава в центъра на терена, той пое топката и направи страхотен рейд между трима бранители на домакините, преди да стреля точно за 1:1.

38'
  • Велковски фаулира Даниел Генов в опасна близост до наказателното поле на Славия. Апостолов центрира, но този път отбраната на Славия се справя.

35'
  • Фаул срещу МИлен Гамаков на границата на наказателното поле. Топката бе центрирана към близката греда, но бранител на Боетв изчисти.

31'
  • Нов отличен шанс за Ботев. Даниел Генов се понесе по дясното крило и цетрира много добре в наказателното поле, където Домовчийски успя да засече, но Стергиакис инстинктивно спаси с коляно.

30'
  • Претенции за дузпа от щаба на Ботев. Даниел Генов получи топката в наказателното поле, но след съприкосновените с Димитър Велковски падна на терена. реферът подмина ситуацията, въпреки сериозните претенции от скамейката на домакините.

22'
  • Страхотен шанс за Славия. Радослав Кирилов получава топката около точката на дузпата и отправя първия удар към вратата на домакините, но Краси Костов внимава и избива в корнер.

21'
  • Суматоха в наказателното поел Славия. След центриране пред Стергиакис, вратарят на "белите" изпусна топката, но в карйна сметка успя да я извади в корнер.

15'
  • Корнер за Ботев. Топката е центриране в наказателното поле, където Стергиакис не успява да играе с нея, но бранител на Славия чисти с глава.

9'
  • ГООЛ за БОТЕВ! Домакините повеждат с гол на Венцислав Керчев. Бранителят засече отлично центриране на Йордан Апостолов от фаул и с глава порази целта за 1:0.

6'
  • Отличен шанс за Ботев още в 1-ата минута. Валери Домовчийски се озова на добра позиция след грешка в отбраната на Славия, но дарът му бе блокиран и излезе в първи корнер в срещата.