• Трета последна смяна в тима на Славия - Христо Иванов за сметка на Радослав Кирилов.

• Преслав Петров замени Георги Йомов в тима на Славия.

90+1'
  • Контрадействия на Локомотив Пд изпратиха топката към включващия се на скорост Бирсент Карагарен. Той шутира без забавяне от границата на наказателното поле, но Давид Хуманес спря шута с тялото си.

89'
  • Момчил Цветанов опита директен шут от пряк свободен удар, но топката летеше леко и не създаде проблеми на Георги Георгиев.

87'
  • Страхотен шанс за Локомотив Пд! Карагарен задържа прекрасно в наказателното поле и освободи огромно пространство за Посинкович, който пое топката пред вратата на Славия. От няколко метра хърватинът стреля с цялата си сила, но Александър Станисавлевич се намеси самопожертвувателно и изчисти в корнер. След него не последва нищо опасно за гостите.

81'
  • Абделхаким Буна замени Первиз Умарбаев в тима на Локо Пд.

78'
  • Первиз Умарбаев получи медицинска помощ, след като бе ударен в десния крак.

72'
  • Момчил Цветанов замени Елитон в тима на Локомотив Пд.

67'
  • Гол за Славия - 1:1! Димитър Велковски изравни след прецизно изпълнен пряк свободен удар. Бившият играч на Локомотив Пд успя да прокара топката между играчите в стената на съперника и да матира Пиргов с полувисок шут в опразнения ъгъл на вратата.

63'
  • Милош Петрович замени Никола Марич в тима на Локомотив Пд.

63'
  • Първа смяна в срещата - Дарко Тасевски замени Стефан Ашковски в тима на Славия.

53'
  • Первиз Умарбаев опита да изненада Георги Георгиев с техничен шут в далечния ъгъл от далечен ъгъл, но топката премина в аут.

52'
  • Малко след това и Давид Хуманес получи жълт картон от тима на Славия.

50'
  • Первиз Умарбаев получи жълт картон в тима на Локо Пд.

50'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+3'
  • Йосип Томашевич получи жълт картон в тима на Локо Пд.

45'
  • Александър Станисавлевич получи жълт картон от тима на Славия.

42'
  • Марич получи медицинска помощ, след като се сблъска с Карабальов.

40'
  • Голям шанс за Славия! Подаване отляво затрудни Пиргов, който не успя да избие една висока топката и се размина с нея. Кълбото стигна до втора греда, където Янис Карабельов се озова на празна врата и бе на много малко от това да изравни. Там обаче се появи Никола Марич, който някак намери начин да избие точно пред голлинията.

40'
  • Комбинация в предни позиции изпрати топката към Первиз Умарбаев пред наказателното поле. Той имаше опции да подава в коридор към свои колеги, но реши да стреля с левия крак по земя. Ударът бе лесно уловен от Георги Георгиев.

37'
  • Владислав Узунов получи жълт картон в тима на Славия.

34'
  • Подаване от корнер изпрати топката на далечна греда на вратата на Локо Пд. Там Чунчуков бе на чиста позиция, но ударът му бе крайно неточен.

34'
  • Владислав Узунов изстреля страхотен снаряд от пряк свободен удар с левия крак, от над 30 метра, но топката се размина с много малко с десния страничен стълб зад Пиргов.

32'
  • Стефан Ашковски стигна до топката пред границата на наказателно поле на Локо Пд. Играчът на Славия стреля без да се бави, но топката премина с много малко вляво от левия страничен стълб на вратата домакините.

29'
  • Владислав Узунов се освободи от играч на домакините и шутира тежко към вратата на Пиргов. Играч на "черно-белите" обаче съумя да застане на пътя на топката и да я изчисти в корнер. След него не последва нищо опасно за Локомотив Пд.

26'
  • Първият декориран в жълто в срещата е бразилецът Елитон от Локомотив Пд.

25'
  • Подаване отдясно в наказателното поле на Славия бе изчистено от играч на гостите. Топката обаче все пак стигна до Вилим Посинкович, който бе оставен сам. Хърватинът опита техничен удар към далечния ъгъл, но шутът не бе точен.

22'
  • Хубава възможност за Славия. Димитър Велковски центрира остро към вратарското поле. Там Стефан Ашковски не бе хванат от бранител на Локомотив Пд и стреля с глава, но в аут.

19'
  • Опасен удар на Елитон Жуниор от свободен удар, насочен под гредата на вратата на Славия, накара Георги Георгиев да прави спасяване, избивайки в корнер.

11'
  • Гол за Локомотив Пд - 1:0! Ален Ожболт даде преднина на "смърфовете" само 20 секунди след началото на двубоя. Още с първата си атака домакините реализираха. Первиз Умарбаев комбинира с Ожболт пред наказателното поле на Славия. Вторият задържа за миг, отигра технично и с мек удар покрай Георги Георгиев даде аванс на Локомотив Пд.