• 12’ Филип Михалевич
  • 42’ Филип Михалевич
  • 69’ Марек Кузма
  • 103’ Даниел Димов
  • КРАЙ НА МАЧА. Черно море завършва на 7-о място в Първа лига за сезон 2017/2018 и ще се изправи в бараж за Лига Европа срещу третия от челната шестица.

120+1'
  • Жълт картон за Парвиз Умарбаев от Локомотив заради груб фаул.

114'
  • Последна смяна за Черно море - получилият картон опорен халф Петър Витанов напусна игра, вместо него Фабио Мартинс.

113'
  • Нерви между треньорите на отборите. Илиан Илиев и Бруно Акрапович влязоха в остър диалог, като се наложи четвъртият арбитър с жестове да овладява ситуацията.

110'
  • Спасяване на Милина! Марек Кузма получи топката в наказателното поле след елегантен къс пас на Божилов. Преди да бъде затворен от двама съперникови играчи словакът шутира силно и остро в близкия долен ъгъл, с което принуди Милина да избива в ъглов удар.

108'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ

106'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ

105'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 2:2! Даниел Димов с изключително важно попадение! Георги Божилов има огромна услуга за попадението, след като запази топката отляво, измъкна се и центрира към далечната греда. Димов надскочи пазача си и с изключително прецизен шут прати топката в обратния ъгъл.

103'
  • Хубав индивидуален рейд на Ндонгала! Тъмнокожият футболист на Черно море получи отляво и се промъкна между двама съперници, за да се окаже в наказателното поле. Конгоанецът шутира по тревата към близкия долен ъгъл, ала неточно.

101'
  • Отново проблеми за Абделхаким Буна. Белгиецът пострада при тежко единоборство с капитана на Черно море Георги Илиев. Българинът определено не целеше да нарани съперника си.

99'
  • НАЧАЛО НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ

91'
  • КРАЙ НА РЕДОВНИТЕ 90 МИНУТИ. Следват продължения.

90+4'
  • ГРЕДА ЗА ЛОКОМОТИВ! Симеон Райков се държи невярващо за главата. Нарушение на Витанов заложи топката за пряк свободен удар на метър-два пред дъгата почти до ъгъла на наказателното поле. Райков стреля отлично с фалц над стената, а Макенджиев докосна съвсем леко топката и я отклони в напречната греда.

90+4'
  • Жълт картон за Петър Витанов от Черно море.

90+4'
  • КОЛКО БЛИЗО БЕШЕ ЧЕРНО МОРЕ! Юго Кононго се включи отляво и стигна трудна топка до самата аутлиния, като я и центрира. Велковски увисна в далечния край на наказателното поле, което позволи на Ндонгала да овладее на гърди. От упор конгоанецът много елегантно копна над вратаря, но Стивън Езе спринтира мощно и изчисти с крак пред самата аутлиния.

90+2'
  • 3 минути са добавени към редовното време.

• Все пак Буна ще успее да продължи участието си в мача засега.

90'
  • Проблеми за Абделхаким Буна. Играещият като десен бек за Локомотив в този мач белгиец получи удар в десния крак и изглежда изпитва силни болки. Не е ясно дали ще може да продължи, а "смърфовете" направиха вече и трите си смени.

88'
  • Последна смяна за Локомотив - Веселин Марчев напусна игра, вместо него Петър Главчев.

83'
  • Тупалка отдалеч на Георги Илиев! Капитанът на "моряците" демонстрира силата на десния си крак, като от около 28 метра по диагонала потърси изненадата. Милина имаше късмет, че топката профуча в аут покрай гредата.

83'
  • Жълт картон за Стефан Станчев от Черно море след особено груб шпагат с бутоните в прасеца на Абдулахи. Определено опитният играч можеше да бъде наказан и далеч по-сериозно.

80'
  • Жълт картон за Даниел Димов от Черно море.

79'
  • Пряк свободен удар за Локомотив току пред дъгата. Симеон Райков заложи на силата и прати топката високо над дясната сглобка.

75'
  • Заради бурните протести от пейката на Локомотив Пловдив след попадението за съперника съдията Никола Попов изгони масажиста на домакините Благой Вангелов.

70'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 2:1! Резервата Марек Кузма върна надеждите на гостите. Георги Божилов свали топката към Ндонгала на няколко метра пред дъгата, а тъмнокожият футболист отправи зверски шут към долния десен ъгъл. Топката срещна страничната греда, а после се удари и във вратаря Милина. Докато той се изправи, Кузма дотича и бутна кълбото в мрежата.

69'
  • Невероятен малшанс за Черно море, гол няма! Локомотив сам си създаде главоболия от един тъч за противника отдясно. Велковски малко неразчетено изчисти с глава и сервира кълбото за Георги Илиев в наказателното поле. Той с глава прецизно намери Ндонгала, а конгоанецът на скорост чукна към намиращия се пред вратарското поле Кузма. Словакът шутира мощно и само протегнатият крак на Буна предотврати сигурен гол.

68'
  • Втора смяна и за Черно море. Илиан Илиев освежи тотално атаката - Марек Кузма зае мястото на инертния Радослав Василев.

63'
  • Втора смяна за Локомотив. Елитон действително няма да продължи, вместо него Симеон Райков.

62'
  • Елитон има нужда от медицинска помощ. Халфът на Локомотив сам седна на земята, очевидно изпитвайки болки. Бразилецът напусна терена на куц крак.

60'
  • Черно море изпълни корнер отдясно по атаката, а центрирането бе изчистено извън наказателното поле. Аристоте Ндонгала опита амбициозен шут от почти 30 метра, като топката отлетя високо и силно встрани от целта.

52'
  • Смяна на почивката и в Локомотив Пловдив. Димитър Везалов е получил травма през първото полувреме и няма да продължи. Така на терена се появи Янко Ангелов.

46'
  • Смяна на почивката в Черно море. Георги Божилов зае мястото на младия Мартин Минчев в атака.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Играчите на Локомотив подновиха играта от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+2'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ - 2:0! Михалевич с втори гол в срещата и общо 3 в двата мача срещу Черно море! Тук обаче голяма вина имаше и вратарят Макенджиев! Елитон се пребори за високата топка отляво, а после Банович притича и го изведе отляво по атаката. От аутлинията бразилецът върна към намиращия се при точката на дузпата Михалевич. Хърватинът стреля по тревата в центъра на вратата, а Макенджиев нелепо пусна кълбото под плонжа си.

42'
  • Жълт картон за Мартин Минчев от Черно море, който грубичко избута в гръб Димитър Везалов, след като го преследва безуспешно в рамките на 10-ина метра.

39'
  • Черно море като че ли започнаха да се оттърсват от първоначалната нервност. Играчите на Илиан Илиев започнаха да комбинират по-точно и по-спокойно помежду си, като със сигурност трябва да търсят гол, иначе на този етап Локомотив печели 7-ото място.

• Първи шанс за Черно море! Аристоте Ндонгала центрира от ъглов удар отдясно по атаката, а във вратарското поле Даниел Димов скочи изключително високо. Вратарят Антони Милина се представи неубедително в опита да докопа високата топка, като имаше късмет, че Димов не улучи вратата.

29'
  • Жълт картон за Стивън Езе от Локомотив Пловдив.

24'
  • Реферът Никола Попов се приближи до резервната скамейка на Локомотив и отправи забележки към старши треньора Бруно Акрапович и неговия помощник Александър Тунчев.

18'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ - 1:0! Какво изпълнение на Михалевич! Елитон получи топката в половината на Черно море и даде перфектен пас в коридор за Мустафа Абдулахи отляво. Нигериецът демонстрира чудесна скорост и центрира точно към Михалевич, който с плонж брутално разстреля Макенджиев.

12'
  • Втори голям шанс за Локомотив и отново Михалевич! Стивън Езе даде премерен дълъг пас през центъра, а централните защитници на Черно море Димов и Хасани не се разбраха кой ще блокира Михалевич. Хърватинът се промъкна и нанесе шут по диагонала, който прелетя в аут.

11'
  • Териториалният натиск на Локомотив продължава. Елитон получи страхотен извеждащ пас отляво в наказателното поле и от аутлинията опита центриране по тревата. За късмет на Черно море подаването се получи слабо и Макенджиев го пресече, но пък Елитон имаше двама свободни съотборници, с които да комбинира.

9'
  • Голямо спасяване от Благой Макенджиев! Локомотив получи ъглов удар отдясно по атаката, а Михалевич стигна първи до центрирането при лизката греда. Михалевич се измъкна с включване от втора позиция, като се спря пред вратарското поле и стреля силно с глава. Макенджиев реагира инстиктивно и отрази, а после и защитниците се притекоха на помощ.