• Борис Галчев изпълнява пряк свободен удар, но прати топката в стената.

• Пропуск на Меди Фенуш пред вратата на Септември! Янко Георгиев спаси, а после и Мирослав Енчев пропусна.

• Жълт картон за Хюсеин Сюлеймани от Верея.

78'
  • Смяна в състава на Септември. Иван Тилев заменя Георги Стоичков.

74'
  • Георги Андонов стреля от пряк свободен удар, но топката се отби от стената и премина над вратата.

72'
  • Жълт картон за Янко Сандански от Септември.

71'
  • Гостите атакуват. Топката стигна до Мартин Тошев, който стреля встрани от вратата.

70'
  • Удар от дистанция на Венцислав Бенгюзов към вратата на Септември, но бе неточен.

66'
  • Гол за Септември! Крис Гади бе изведен сам срещу Георги Аргилашки от Мартин Тошев и преодоля вратаря за 1:0 за гостите!

62'
  • Нова атака за Септември е спряна бързо от защитата на домакините.

61'
  • Атака за Септември. Георги Андонов сгреши, но Витанов отне от Байду.

59'
  • Смяна в състава на Верея. Милен Танев е заменен от Янислав Иванов.

55'
  • Смяна в състава на Септември. Байду замени Романов.

53'
  • Възможност за Септември. Крис Гади пусна отлично в наказателното поле, но Мартин Тошев не успя да засече.

52'
  • Корнер за Верея. Защитник на Септември изчисти.

51'
  • Атака за Верея. Меди Фенуш центрира, но нямаше негов съотборник, който да засече топката в наказателното поле.

49'
  • Начало на второто полувреме

45+1'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Атака за Верея. Милен Танев обаче бе спрян от Иван Стоянов.

37'
  • Възможност за Септември. Мартин Тошев удари греда след центриране на Борис Галчев. Тошев засече с глава, но не успя да реализира.

36'
  • Жълт картон за Милен Танев от Верея.

35'
  • Центриране от корнер в наказателното поле на Верея. Топката бе избита.

32'
  • Жълт картон за Крис Гади от Септември.

29'
  • Възможност за Верея. Меди Фенуш проби, но Милен Танев пропусна от билзко разстояние.

27'
  • Атака за Септември. Крис Кади напредна, оказа се между двама от Верея малко пред наказателното поле и се строполи на терена. Сигнал от рефера нямаше.

22'
  • Гостите тръгват в атака. Мартин Тошев центрира и следва корнер.

21'
  • Корнер за Септември. Галчев прати топката към далечната греда, а Аргилашки изби топката.

16'
  • Атака за Септември. Удар на Мартин Тошев, но той прати топката встрани от вратата.

16'
  • Контраатка за Верея. Милен Танев опита удар, но прати топката високо над вратата на гостите.

14'
  • Удар по посока вратата на Верея. Борис Галчев обаче прати топката далеч от целта.

14'
  • Атака за Септември. Георги Стоичков центрира към Крис Гади, но Сюлеймани се намеси навреме.

8'
  • Дълъг пас към Меди Фенуш, който обаче не стигна до него.

7'
  • Втори пореден корнер пред вратата на Септември. Защитата на гостите изчисти топката.

6'
  • Нова атака за Верея, възможност да пробив на Петъв Витанов, но топката бе избита от защитата на гостите.

5'
  • Верея атакува, но Милен Танев загуби топката от Румен Трифонов.

4'
  • Двубоят стартира с минута мълчание в памет на д-р Евгени Желев, който е бивш кмет на Стара Загора.