• 15’ Валери Божинов
  • 20’ Емил Стоев
  • КРАЙ НА МАЧА - ВЕРЕЯ - БОТЕВ ВР 2:2

90+5'
  • ГОЛ ЗА ВЕРЕЯ - 2:2. Хубаво центриране на Здравко Илиев намери Антон Огнянов и той от въздуха изравни резултата.

90+3'
  • Ивайло Михайлов от Ботев получи жълт картон.

87'
  • Жълт картон за Мариян Иванов от гостите.

82'
  • Нова добра контра за Ботев не бе завършена.

80'
  • Домовчийски смени Божинов в Ботев Вр.

80'
  • Спас Георгиев напредна отдясно по крилото и намери на чиста позиция Петър Атанасов, той обяче не успя да отправи удар.

79'
  • Рюстемов се поколеба какво да направи и пропусна да завърши много добра старозагорска атака.

74'
  • След корнер Керчев стреля над вратата на Верея.

72'
  • Бедри Рюстемов влиза на мястото на Станислав Маламов във Верея.

71'
  • Ивайло Михайлов влиза на мястото на Емил Стоев в Ботев.

67'
  • Валери Божинов се възползва от грешка на защитата на Верея, отне топката, но не можа да я застигне и да отлележи.

65'
  • Симеон Мечев влезе на мястото на Диара във Верея.

64'
  • Билел Малек отправи много силен изстрел, Костов и гредата с дружни усилия спасиха врачанската врата от гол.

63'
  • Спас Георгиев сменя Юлиян Ненов в състава на Ботев.

57'
  • ГОЛ ЗА ВЕРЕЯ - 1:2. Хубав индивидуален пробив на гърка Курупис и точен изстрел върна Верея в мача.

52'
  • Топката достигна с малко късмет до Здравко Илиев, но ударът му бе неточен.

49'
  • Здравко Илиев смени Денислав Станчев в състава на Верея.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - ВЕРЕЯ - БОТЕВ ВР 0:2.

45'
  • Андреас Васев центрира и Юлиян Ненов засече топката с глава. Ударът му я изпрати красиво, но малко неточно до гредата на старозагорската врата.

37'
  • Спорна ситуация - Антон Огнянов напредна и прати топката във вратата на Ботев. Преди това обаче страничният съдия развя флага си за засада, но решението му бе доста дискусионно.

35'
  • Антон Огнянов създаде първата добра възможност за Верея, но стреля над вратата.

23'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВР - 0:2. След корнер топката бе избита и попадна у Емил Стоев, който с безпощаден удар намери за втори път вратата на Верея. Топката се удари от напречната греда и тупна зад голлинията.

20'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВР - 0:1. Вратарят на домакините Цинцарски излезе необмислено напред, врачани организираха добре атаката си и след центрирането на Ненов Валери Божинов откри с глава.  Цинцарски изби топката определено зад голлинията.