• Край на мача! Витоша победи Верея с 2:0!

90+2'
  • Интересно! Реферът намали продължението от три на две минути в хода на мача.

90+1'
  • Три минути продължение на мача, които обаче са излишни, защото интрига в него вече няма.

89'
  • Последна смяна в мача. Излиза Ивайло Лазаров, влиза Георги Амзин.

83'
  • Най-после 2:0 за Витоша! Емил Гъргоров изведе Юлиян Попев сам в наказателното поле, бившият капитан на Пирин не се полакоми и намери Бадема сам във вратарското поле и той не сбърка - 2:0.

80'
  • Втора смяна във Витоша. Излиза Лъчезар Котев, влиза Кристиян Кочилов.

79'
  • Удар и на Даниел Кутев, но на сантиметри встрани от вратата.

77'
  • За кой ли път Кацарев е герой за Верея?! Хубава атака на Витоша завърши с удар на Иван Вълчанов от границата на наказателното поле, но с една ръка стражът изби в корнер.

74'
  • Пореден пропуск за Верея, сега Венци Бонев нахлу на скорост и стреля мощно от границата на вратарското поле, но вратарят изби.

72'
  • Последна смяна във Верея, излиза Веско Весков, влиза Хрвойе Ризванович.

72'
  • Смяна във Верея. Излиза Велин Желязков, влиза Габриел Желязков.

71'
  • Първа смяна и за Витоша. Излиза капитанът Четин Садула, влиза Даниел Кутев.

69'
  • Удар от дистанция и на Емил Гъргоров и пак Кристиян Кацарев лови.

68'
  • Жълт картон и за Бедри Рюстемов за груб фаул.

66'
  • И нов удар на Котев след хубав пробив, и ново класно спасяване на Кацарев.

65'
  • За кой ли път пропуск на Витоша! Лъчезар Котев напредна в наказателното поле и след щастлив рикошет се озова сам срещу вратаря, но ударът му беше избит с крак от Кацарев.

64'
  • От нищото Верея можеше да изравни! Станислав Маламов намери пред наказателното поле Денислав Станчев, който стреля от трудна позиция и преодоля вратаря, но топката срещна напречната греда. При добавката младият Велин Желязков не успя да намери очертанията.

56'
  • И отново пропуски за Витоша. Първо удар от дистанция на Лъчезар Котев беше избит от вратаря в корнер. После при изпълнението му Венци Бонев отклони за Петко Цанков, но той стреля над вратата.

55'
  • Първи удар в мача за Верея, отправи го Денислав Станчев, но крайно нелеп и неточен...

51'
  • И пореден пропуск на Витоша... Юлиян Попев беше оставен непокрит пред вратарското поле и топката стигна до него, но той я прати над вратата.

50'
  • Нов невероятен пропуск на Витоша! Иван Вълчанов проби по десния фланг и пусна успоредно на голлинията за Четин Садула. Той засече топката, но в последния момент тя беше избита в корнер.

49'
  • Уникален пропуск на Григор Долапчиев! Младият Веско Весков опита да върне на вратаря, но подари топката на нападателя на Витоша, който преодоля Кацарев, но не успя да уцели опразнената врата и прати топката в аут.

48'
  • Първа смяна в мача. Излиза Божидар Христов от състава на Верея, влиза Стелиян Колев.

46'
  • Начало на втората част на мача на "Трейс Арена"!

46'
  • Край на първата част на мача!

45+2'
  • Нов невероятен пропуск на Витоша! Ивайло Лазаров центрира за Юлиян Попев на границата на наказателното поле и мощният му изстрел от воле беше избит от вратаря в корнер. След него топката стигна пак до бившия капитан на Пирин, който с глава прати топката на сантиметри от гредата.

45+2'
  • Една минута продължение на първата част.

45'
  • Жълт картон и за Денислав Станчев за грубо влизане пред наказателното поле на съперника.

42'
  • Пореден страхотен пропуск на Витоша! Бранислав Василиевич подари топката на Емил Гъргоров, който се озова сам срещу вратаря, но изстрелът му беше отразен от него с крак.

35'
  • Удар на Лъчезар Котев от границата на вратарското поле след пас на Юлиян Попев, но високо над вратата.

33'
  • Невероятен пропуск на Витоша! Четин Садула със страхотен пас изведе Иван Вълчанов сам срещу вратаря, но изстрелът му беше спасен по великолепен начин от Кристиян Кацарев.

32'
  • Много опасен изстрел на Четин Садула, който пое топката отляво на фланга, сви към наказателното поле и от границата му отправи фалцов изстрел, който мина на сантиметри встрани от вратата.

30'
  • Удар на Иван Вълчанов от пряк свободен удар, преодоля стената, но изпълнението беше слабо и не затрудни Кацарев.

23'
  • Жълт картон и за Лъчезар Котев за груб фаул в половината на Верея.

17'
  • Григор Долапчиев опита да прехвърли вратаря Кристиян Кацарев с удар от воле от над 20 метра, след като стражът изчисти с глава една топка. Малко пред голлинията Иво Иванов изби с глава.

16'
  • Иво Иванов получава първия жълт картон в мача за задържане срещу откъсващия се Четин Садула.

14'
  • Витоша открива резултата! Лъчезар Котев с перфектен дълъг пас изведе Емил Гъргоров сам срещу вратаря, но ударът на ветерана беше избит от вратаря. При добавката обаче Григор Долапчиев с глава на празна врата направи 1:0.

12'
  • Още един шанс за Витоша, Четин Садула се озова сам срещу вратаря Кристиян Кацарев, но в последния момент топката му беше чукната току пред крака.

8'
  • Първо положение в мача и то е за Витоша. Емил Гъргоров центрира опасно от пряк свободен удар, но защитата изчисти. Топката пак стигна до Бадема, който опита меко центриране за Юлиян Попев на далечната греда, но сантиметри не му стигнаха да забие топката в мрежата.

6'
  • Груб фаул на Петко Цанков в средата на терена и определено можеше да получи картон, но реферът Радослав Гидженов го пожали.