• Жълт картон за Радослав Василев, който наруши правилата срещу вратаря на Верея - Ганев

45+1'
  • Една минута е добавеното време на първата част

45+1'
  • Удар на Васил Панайотов към вратата на Ганев, от границата на наказателното поле, топката попадна в ръцете на вратаря.

41'
  • Опасен удар на Ндонгала, топката отново не намери целта

39'
  • Опасен шут на Георги Илиев от пряк свободен удар, Ганев се справи

33'
  • Жълт картон за Доброволски от Верея за груб фаул

32'
  • Гол за Черно море! Георги Илиев откри резултата в полза на варненци, след като Василев не сполучи да матира Ганев. .