Бразилия се наложи с 4:1 като гост на Уругвай и поведе със седем точки в класирането в зона Южна Америка от световните квалификации.

Домакините поведоха рано, но Паулиньо реализира хеттрик, за да циментира позицията на Селесао.

Бразилия вече има 30 точки в актива си, достатъчно в предишни кампании, за място на Мондиала.

Единсон Кавани откри резултата от дузпа в осмата минута, след като самият той бе фаулиран от вратаря за наказателния удар.

За първи път, откакто Тите пое Бразилия, тимът му се оказа назад в резултата, но това бе за кратко, и в 19-та минута Паулиньо изравни с далечен удар.

В 52-та минута Бразилия вече водеше, след като Мартин Силва парира удар на Роберто Фирмино, но само за да попадне топката в Паулиньо за добавка и 1:2.

Неймар не бе особено деен, но успя да се разпише в 74-та минута. В добавеното време Паулиньо оформи своя хеттрик.