Българският защитник Валентин Илиев игра 54 минути за своя румънски тим Университатя Крайова при загубата с 0:2 като гост на Алба в мач от румънския шампионат.

Двубоят, който бе изключително груб, бе решен само за три минути през второто полувреме. Домакините стигнаха до дузпа в 70-ата минута, която Селея превърна гол. Отново той бе точен три минути по-късно, с което оформи крайния резултат.

Тимът на Илиев игра повече от едно полувреме с човек по-малко, след като за втори жълт картон от игра бе отстранен Александру.

Бившият защитник на ЦСКА остана на терена до 54-ата минута, когато бе заменен. В последния мач за Крайова, Илиев успя да се разпише, но въпреки това отборът му загуби от Тимишоара.

Васлуй на Живко Миланов пък завърши наравно като гост на Астра. Българинът остана на терена през всичките 90 минути, а Станислав Генчев не взе участие в мача..