Ветеранът Радостин Кишишев продължава да показва отлични изяви с екипа на Брайтън бе един от най-добрите на терена при равенството 2:2 у дома срещу Бристъл Роувърс.

Кишишев игра пълни 90 минути за лидера в Лига Едно, но автогол на съотборника му Маркос Пейнтър в последната минута лиши домакините от пълен успех.

Бристъл бе повел в резултата в 24-ата минута, но в 62-ата Джеф Хюз си вкара автоголза 1:1. В 73-ата Брайтън поведе в резултата с попадение на Крис Ууд от дузпа преди да се стигне до неприятната за тима 90-ата минута.

Кишишев и компания продължават да са начело в третия ешелон на английския футбол, но вторият Чарлтън вече скъси преднината на водача на само четири точки, след като би трудно би Йеловил Таун у дома с 3:2.