Националният тим на Англия записа минимална победа с 1:0 над Уелс в дербито от нашата квалификационна група G за Евро 2012. Единственият гол в мача падна през първото полувреме и бе дело на новото попълнение на Манчестър Юнайтед Ашли Йънг. Така възпитаниците на Фабио Капело имат нужда само от една точка в последния си двубой от цикъла срещу Черна гора, за да си осигурят място на финалите догодина в Полша и Украйна.

Двубоят на „Уембли“ не предложи кой знае колко интересни моменти пред двете врати, но все пак домакините стигнаха до трите точки с единствения гол, който падна в 35-ата минута. Крилото Стюърт Даунинг проби отлично отдясно и центрира където в наказателното поле от осем метра, Йънг порази вратата на гостите.