В група F на евроквалификациите Грузия нанесе първа загуба на Хърватия, след като в последните секунди за 1:0 вкара Леван Кобиашвили. С този успех грузинците събраха 9 точки и заемат 3-ото място. Хърватия пък се смъкна на 2-а позиция и заради драматичната победа на Гърция в Малта с 1:0.

Победното попадение вкара левият бранител Василис Торосидис в 91-ата минута. Той се възползва от колективна грешка при изпълнение на фаул от Йоргос Карагунис и наказа малтийския вратар Джъстин Хабер.

Пет минути по-рано защитникът на гърците Сократис Папастатопулос беше изгонен с директен червен картон заради груб фаул в краката на малтийската звезда Майкъл Мифсуд.

В тази група втора победа записа съставът на Израел- с 2:1 над Латвия, и малко посмекчи напрежението върху националния селекционер Луис Фернандес. Елианив Барда и Барам Каял вкараха във всяко полувреме за израелския състав, а Каспарс Горкшс се разписа за латвийците.