Световният шампион Франция спечели с 4:1 срещу Албания в двубой от група Н на европейските квалификации. Кингли Коман блесна с 2 попадения, разписаха се още Оливие Жиру и дебютантът  Джонатан Иконе. В последната минута Сокол Цикалеши от дузпа отбеляза гола на честта за Албания.

Двубоят започна с няколко минути закъснение заради гаф на домакините, които пуснаха химна на Андора вместо на Албания.

Кингсли Коман даде гол аванс на "петлите" в 8-ата минута след подаване на Рафаел Варан. В 27-ата минута Оливие Жиру удвои, а Антоан Гризман пропусна да направи резултата класически още преди почивката. В 37-ата минута той уцели гредата от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Люка Ернандес. За Гризман това беше първи пропуск от бялата точка с екипа на Франция - до мача с Албания имаше 100 % успеваемост - 7 от 7.

С втория си гол в мача Кингсли Коман оформи крайното 3:0 в 68-ата минута. Резервата Джонатан Иконе оформи крайното 4:0 пет минути преди края и направи мечтан дебют за първия тим на "петлите".

Франция игра без контузените звезди Килиан Мбапе, Н’Голо Канте и Пол Погба.