Белгия завърши евроквалификациите с разгромна победа с 6:1 срещу Кипър. "Червените дяволи" записаха  10 победи в 10-те си мача в групата с впечатляваща голова разлика 40:3. Така отборът подобри постижението на Италия, който също завърши с пълен актив от точки, но с по-слаба голова разлика -37:4.

Гостите изненадващо поведоха в 14-ата минута чрез Николас Йоану, но бързо свалиха гарда и получиха четири гола още до почивката.Кристиан Бентеке (16), Кевин Де Бройне (36, 42) на два пъти и Караско (44) осигуриха комфортен аванс на "червените дяволи". През втората част  Христофору си вкара автогол, а крайното 6:1 оформи Бентеке в 68-ата минута.

Тимът на Русия, който също си беше осигурил предсрочно място на еврофиналите, разгроми като гост Сан Марино с 5:0.

В мач без значение Шотландия спечели трудно срещу Казахстан с 2:1.