Уулвърхемптън и Лестър сътвориха убийствен спектакъл на "Молиню" в 23-ия кръг на Висшата лига. По-хитрият тим този, воден от Нуно Еспириту Санту, който взе мача с 4:3.

Хеттрик за "вълците" оформи португалецът Диого Жота (4',64', 93'), който се разписа веднъж през първата и на два пъти през втората част. Именно той сложи точка на спора след емоционално попадение в добавеното време на срещата след асистенция на Раул Хименес. Гол за домакините вкара и Райън Бенет 12 минути след началото на двубоя.

Лестър изоставаше на три пъти, но намираше път, преди да бъда повален окончателно в края. В началото на втората част "лисиците" изравниха от 0:2 до 2:2 чрез Демарай Грей (47') и автогол на Конър Коуди (51'). Тимът на Клод Пюел изравни и за 3:3 чрез бранителя Уес Морган (87').

За повече обаче "лисиците" нямаха сили и допуснаха ново попадение до края.