В интригуващ мач от Югозападна В група игран във Варвара, местният Балкан загуби с 0:1 от гостуващия Сливнишки герой. Единственото попадение в мача бе реализирано в 16-та минута, когато Кристиян Кочилов от отбора на Сливница се възползва от лошо избита топка от вратаря на Балкан Милен Петракиев.

При много добра организация от страна на домакините, над 100 зрители си купиха билети за да гледат емоционалната среща. Главният съдия Александър Йорданов се справи с мача, макар че често чуваше от трибуната подвиквания от сорта на „ Само във Варвара се правите на големи съдии”.

СНИМКИ: Във Варвара Балкан загуби от Сливнишки герой в Югозападната В група

източник: Георги Димитров, Gong.bg

В 28-та минута след изпълнение на корнер Борислав Петров с глава отправи хубав удар, но прати топката в страни от вратата. В 36-та минута Илиян Панчев открадна топката пред наказателното поле на Героя, напредна, шутира, но Ивайло Яначков изби. В 40-та минута домакините имаха претенции за дузпа, след като Стефан Лачов скочи със Стилян Николов за центрирана отляво топка, падна и поиска наказателен удар, но главният рефер Александър Йорданов показа играта да продължи, на което публиката отново реагира с ругатни по негов адрес.

В 43-та минута Христо Бангеев от гостите бе изведен хубаво отляво, но шутираната от него топка мина над напречната греда. След почивката, въпреки направените смени от двамата старши треньори, не се стигна до промяна на резултата и гостите си тръгнаха с трите точки.