Отборите на ОФК Пирин и Оборище Панагюрище завършиха наравно 2:2. Контролата се игра на изкуствения терен в Сандански, заради наводнения терен на базата в Рилци.

Възпитаниците на Йордан Боздански изпуснаха победата въпреки, че водиха до 70-ата минута с 2:0. Антонио Хаджииванов с удар от воле откри резултата в 36-ата минута.

В 67-ата минута Смаил Креболиев остана сам срещу вратаря и покачи на 2:0. В последните 20 минути, обаче футболистите на Оборище вкараха 2 гола. Най-напред Янко Янков се разписа от дузпа, а в 86-ата мин след разбъркване Стефан Чилигиров оформи и крайното 2:2.

В мача имаше и много куриозен момент. В 25-ата минута главният съдия Христо Ристосков от Сандански, вдигана червен картон на Георги Кременлиев. Той е син на бившия дългогодишен национал Емил Кременлиев. След почивката обаче изненадващо след дискусия на Ристосков, със спортно-техническия щаб на Оборище, Кременлиев-младши се върна в игра.