Локомотив София започна с минимална победа 1:0 участието си в Югозападната В група. Съперникът Балкан Варвара бе преодолян с попадението на Александър Манолов в 19-ата минута на срещата. Тогава той отправи слаб удар, който вратарят Петракиев се опита да отрази, но топката, тупкайки, премина голлинията.

По-чистите положения в мача бяха за домакините от Локомотив, като особено през втората част те можеха да отбележат нов гол поне в 6 ситуации. Най-фрапиращият пропуск беше от бялата точка на Румен Рангелов в 78-ата минута, когато вратарят Петракиев спаси малко спорно отсъдената дузпа.

В 59-ата минута Манолов тресна десния стълб, а възможности се откриха освен пред него още и за Андреев и Петров.

Съставите:

Локо Сф: Боян Пейков – Давид Стоянов, Дарко Савич, Антон Славчев, Венцислав Гурков, Александър Манолов (ж.к.), Васил Велев /к/ (ж.к.), Янчо Андреев, Младен Стоев (79' – Калоян Ангелов), Петър Петров (85' – Ангел Маджиров), Румен Рангелов (90' – Кристиан Манковски)

Треньор: Валерий Дамянов

Балкан Варвара: Пламен Петракиев – Ангел Захариев, Борислав Петров /к/, Милен Шуманов (90' – Георги Георгиев), Мартин Димитров, Васил Геров, Атанас Трендафилов (ж.к., 69' – Антонио Цветански), Теди Достов, Виктор Гегов (46' – Темелко Зайков), Найден Стефанов, Илиян Панчев (ж.к.)

Треньор: Крум Кантарев