Хасково спечели тристранния турнир заедно с Димитровград и Ботев Гълъбово, който се проведе на стадиона в Димитровград.

Гълъбовци завършиха 0:0 с елитния Хасково, а двубоите се играха в едно полувреме по 45 минути.

Във втората си среща Ботев победи с 1:0 Димитровград, а попадението реализира президентът на гълъбовския тим Стоян Диков. Емилиян Зотев в една от атаките напредна към наказателното полe на димитровградчани и отправи удар, а топката срещна страничната греда и се върна в наказателното поле, където най-съобразителен беше Стоян Диков и я прати в мрежата за 1:0.

В третия двубой Хасково победи Димитровград с 2:0 и спечели турнира, а на второ място е Ботев, трети е Димитровград. В сряда Ботев Гълъбово ще изиграе предпоследната си контрола от зимната си подготовка и ще гостува на Поморие от 14 часа.

Срещу Поморие се очаква халфът Емил Иванов да играе със специална шина на счупената си лява ръка. Напълно възстановен от контузия е и защитникът Мирослав Енчев, който игра в турнира днес./БТА