Работата по акционерното дружество, което ще поеме контрола върху Ботев Пловдив върви нормално, съобщи официалният сайт на клуба.
В това бе уверен председателят на УС на жълто-черните и треньор на тима Марин Бакалов, по време на среща с представители на бъдещия собственик и юристи.
Адвокатите продължават с оформянето на необходимите за регистрацията на АД-то документи и това е единствената причина то все още да не е факт.
„Увериха ме, че акционерното дружество ще бъде готово и любимият ни клуб го чакат добри дни”, заяви пред официалния сайт на тима Марин Бакалов след срещата в София. Веднага след нея той се отправи към лагера на „канарите” в Хисаря.
![Бакалов: АД-то ще бъде готово, добри дни чакат Ботев](https://m4.netinfo.bg/media/images/11857/11857706/960-600-bakalov-ad-to-shte-byde-gotovo-dobri-dni-chakat-botev.jpg)
Коментирай