Нападателят на Левски Станислав Костов реализира две попадения в мача срещу Славия. Изявите му на терена, при успеха с 2:0, бяха достатъчни, за да се окичи със званието „Играч на мача”.

Срещата се игра на стадион „Георги Аспарухов” и бе част от програмата на 11-ия кръг на Първа лига.

Станислав Костов откри резултата в 28-та минута, а второто си попадение за 2:0 вкара в 49-ата.

С двата гола той се изравни на върха при голмайсторите в елита с 8 попадения. Толкова има на сметката си Клаудиу Кешеру от Лудогорец.

В 90-ата минута на срещата Станислав Костов получи аплодисментите на синята част от феновете на стадиона, след като бе заменен от Филипе Нашименто.

След края на срещата футболистът на Левски получи бутилката шампанско от екипа на Gong.bg и DIEMA SPORT.