Септември София победи Вихрен Сандански с 2:0 като гост в мача от 1/16-финалите за Купата на България.

Стефано Кунчев си отбеляза автогол в 9-та минута. Крис Гади центрира в наказателното поле на Вихрен, където Васил Калоянов стреля с глава, а Кунчев първоначално спаси, но след това си вкара топката във вратата.

В края на първото полувреме Септември бе близо до това да вкара втори гол. Гади отново центрира в наказателното поле на Вихрен, след което Калоянов стреля, но този път топката срещна гредата.

Десет минути преди края на мача домакините имаха страхотна възможност. Капитанът Венцислав Стоянов стреля след центриране от фаул, Георгиев спаси, а при добавката удар с глава на резервата Александър Русков срещна гредата на гостите.

Вторият гол за Септември бе дело на Крис Гади в 87-та минута.

По този начин Септември се класира за осминафиналите на Купата на България.