Полузащитникът на Славия – Карл Фабиен, вече е футболист на Левски. Това обяви собственикът на „белите” Венцеслав Стефанов.
"Сделката е факт. Агентите на футболиста са се разбрали с ръководството на "сините". Преди дни ви казах, че съм постигнал пълно съгласие с началниците на "Герена". Оставаше само да се разберат мениджърите на Карл и босовете на Левски", съобщи Стефанов, пред колегите от „Блиц”.
До този момент сделката се бавеше заради сериозна комисионна, която искаха агентите на футболиста. По всичко обаче личи, че двете страни са стигнали до разбирателство и все пак трансфер на Фабиен в Левски ще има.
Според различни източници, „сините” трябва да платят около 280 000 евро за правата на крилото.
Трансферният прозорец у нас затваря в понеделник вечер.
„Сините” имат мераци и към друг футболист на Славия в лицето на вратаря Светослав Вуцов. Неговото бъдеще обаче ще се реши на по-късен етап, като вече е насрочена среща между Наско Сираков, Даниел Боримиров и Велискав Вуцов.
Коментирай