Футболният тим на Гонг успя да постигне победа и загуба в първия ден от корпоративния турнир организиран от списание „FourFourTwo” и генералния спонсор „Carlsberg”.

Бойкият ни състав стартира на криво, като загуби от солидната селекция на Спортал с 0:2.

Нашите обаче се реваншираха подобаващо и удариха „24 часа”. Вестникарите, сред които имаме много приятели в последните години, се превръщат в един от най-удобните ни противници.

Победата бе минимална с 1:0, голa реализира сърцатият Кирил Лулев. Боецът от Драгалевци се разписа през втората част.

Старши треньорът Сашо Диков направи хитър ход, като пусна в игра снажния оператор от сайта Gong.bg Владо Мончев - Вучинич. Двойникът на черногорския национал записа втори мач с екипа на Гонг и две минути, но по време на неговия престой на терена падна попадението в мача с 24 часа.

Иво Йовчев пък демонстрира характер и игра с разкървавено коляно, въпреки травмата получена в първата среща, той стисна зъби и се включи и във втория ни мач.

Утре Гонг играе със съперник, който не се яви в първите си два двубоя, но вероятно ще е на линия за мача с „черните пантери”, които винаги са голям дразнител.