Нелепа контузия получи резервния вратар на ЦСКА Анатоли Господинов. Стражът на „червените“ е със скъсване на ухото след вчерашната контролна среща срещу Марек. Мачът завърши при резултат 5:0 за ЦСКА, а Господинов се появи на терена на почивката и излезе в 69-ата минута. Той се сблъска с нападател на Марек, което доведе до травмата му. Господинов стигна първи до топката, хвана я, но последва сблъсък с футболиста на Марек, който явно е закачил с бутонката си ухото на Господинов и се е получило разкъсване. Това със сигурност означава, че Стойчо Младенов няма да може да използва стража в мача срещу Етър. Той обаче не е сериозен проблем, тъй като титулярен вратар на ЦСКА е Томас Черни.

В същото време спортно-техническия щаб на „червените“ е притеснен за състоянието на Пламен Крачунов. Футболистът също получи травма срещу Марек. Той напусна в средата на първото полувреме, след съприкосновение с Екундайо Джейоба. Травмата му обаче не е толкова тежка и от лекарския щаб на ЦСКА са дали уверение, че ще успеят да вдигнат Крачунов за двубоя с Етър.