Помощник треньорът на Локомотив Пловдив Васил Камбуров обяви, че тимът е готов да направи равен и дори да победи при гостуването на ЦСКА в събота.
Черно-белите ще гонят успех срещу червените в София и обещават, че ще останат в А група, въпреки че в момента са на незавидното 15-о място в класирането.
„Подготовката ни мина много добре в Сандански и Анталия. Локомотив Пловдив е в малка криза в класирането, но е голямо име и това е временно и ще остане в А група”, заяви Камбуров.
„Готови сме за точка, че дори и три от мача с ЦСКА”, каза преди двубоя от първия пролетен кръг на шампионата в събота бившият страж на Локо Пловдив, който в момента е част от щаба на Наджи Шенсой.
![Васил Камбуров: Готови сме за точка и дори за три от ЦСКА](https://m3.netinfo.bg/media/images/11786/11786631/960-600-vasil-kamburov-gotovi-sme-za-tochka-i-dori-za-tri.jpg)
Коментирай