Славия завърши наравно 1:1 със словашкия тим Дубница в последната си контрола на кипърска земя. Белите поведоха с гол на македонеца Ненад Лазаревски в 36-та минута, след като Керчев се пребори за една топка в центъра и след скоростна триходова комбинация между него, Джамбазов и Владо Иванов, последния центрира от движение, Лазаревски овладя и след като финтира защитник на словаците прати топката в мрежата. Равенството възстанови младата надежда на Дубница Ерик Грендел в 77-та минута, след като получи топката в наказателното поле на Славия и с хладнокръвен премерен удар препарира Амбарцумян.

След мача старши треньорът на Славия изрази недоволство от играта на възпитаниците си и каза, че не е очаквал белите да подценят съперника.

Силно впечатление направи 18-годишния Ерик Грендел от отбора на Дубница, който определено бе най-добрият играч в срещата и представляваше най-сериозна заплаха за вратата на Славия.