Черно море измъкна много драматична победа с 1:0 при домакинството на ЦСКА от 19-я кръг на А група. Това е първа загуба на Милен Радуканов начело на „армейците”.

Мачът започна с петминутно закъснение, след като футболистите на ЦСКА излязоха по-късно на терена, за да подкрепят протеста на "малките отбори" срещу БФС. Футболистите на ЦСКА излязоха с фланелки в подкрепа на съпругата на Грегъри Нелсън.

Както се очакваше, теренът на стадион "Тича" бе в ужасно състояние и до голяма степен попречи на футболистите и на двата отбора да създадат нещо смислено.

През всички 90 минути мачът беше равностоен, без сериозни опасности пред двете врати.

Домакините имаха претенции за дузпа в 23-та минута, когато Даниел Георгиев падна в наказателното поле на ЦСКА след единоборство с Апостол Попов, но съдията Ивайло Стоянов даде знак играта да продължи.

Играчите на "армейците" пробваха да затруднят Илко Пиргов с изстрели отдалеч, но без успех.

В 79-та минута Божилов изведе добре Дончо Атанасов и футболистът на Черно Море отбеляза единственото попадение с добър диагонален шут.

Гостите се опитаха да стигнат до изравнителен гол, но не успяха да създадат опасност до края на мача.

С трите спечелени точки отборът на Черно Море се изкачи до шесто място в класирането, докато ЦСКА е на трета позиция.