Отборът на Локомотив Сф завърши 2:2 със словашкия Дубница в контролна среща, играна по време на лагера на тима в Агия Напа. Въпреки че момчетата на Стефан Грозданов поведоха в резултата и сътвориха някои много добри атаки, не успяха да се наложат над състава, с който миналата година също играха спаринг, приключил отново с реми - 1:1.

Любопитното е, че срещата се игра пред голяма част от ръководството на клуба, като на трибуните в комплекса бе и президентът Николай Гигов. Компания му правиха още Иван Василев, Иво Тонев, Дончо Донев, Константин Александров, Петко Димитров и Чавдар Цветков, а най-атрактивната личност бе фолк дивата Преслава, която също подкрепи локомотивци.

Първият половин час от срещата премина при равностойна игра, като резултатът бе открит в 38-та минута. След добра атака на Локомотив Сф, Антунович свали топката с глава към Атанасов, който под плонжа на вратаря Перниш прати кълбото в мрежата. Малко след това обаче резултатът бе изравнен. Две минути по-късно след груба грешка на Пасков, Запотока изравни от близко разстояние за 1:1.

При този резултат двата отбора се оттеглиха на почивка, като след нея поетапно старши треньорът Грозданов пусна всички резерви в игра – Галев, Велков, Матеев, Орачев, Митев, Джилас и Шпишич.

В 68-та минута след удар от границата на наказателното поле, Зимен изведе своя тим напред. Тъкмо когато всичко изглеждаше решено, се стигна до изравнителното попадение. Зоран Балдовалиев бе фаулиран в наказателното поле, а съдията не се поколеба и показа белята точка. Потърпевшият прати топката в мрежата за 2:2, като видимо най-много на попадението се зарадва фолк изпълнителката Преслава.

Стартов състав на Локомотив Сф: Голубович, Ст. Дончев, Добрев, Дзаферович, Върбанов, Пасков, Иванов, Фабио, Атанасов, Балдовалиев, Антунович.