Пирин изпусна ЦСКА и в двубоя при дублиращите групи. След 0:0 при мъжете, „орлетата” и „армейците” направиха 3:3 в следващото футболно ниво. Благоевградчани обаче бяха по-добри и пропуснаха един куп шансове пред вратата на „червените”. В състава на Пирин обаче присъстваха доста от футболистите, които тренират с първия отбор, докато при ЦСКА това не бе така.

В 9-ата минута Янко Сандански вкара първия гол в мача, като стреля изненадващо от фаул и прехвърли излизащия напред вратар Макенджиев. Само след няколко минути обаче Георги Самокишев изравни. Централният защитник вкара рядко красив гол от пряк свободен удар с левия крак. Само 13 минути по-късно бившия играч на Локо Пд и Славия повтори упражнението. Този път обаче топката се удари в гредата, но след добавка на Дани Младенов резултатът стана 1:2. Домакините все пак успяха да изравнят в 33-ата минута. Тогава след груба грешка в отбраната на Пирин последва центриране в наказателното поле и Иван Зайков с глава отбеляза.

През второто полувреме отново „зелените” стояха по-добре на терена, но направиха куп пропуски, като веднъж и гредата бе помощник на вратаря Михайлов след удар на Златковски. В 56-ата минута обаче при една контраатака Иван Зайков разстреля стража на Пирин и ЦСКА отново поведе. Статуквото се запази твърде кратко и в 65-ата минута Зоран Златковски изравни. До края на мача и двата отбора имаха по няколко изгодни положения, но победител така и не бе излъчен.

ЦСКА: Михайлов, Колев, Василев, Станев, Коцев, Сандански, Аясс, Коларов, Велинов, Зайков, Костадинов

Пирин: Македжиев, Дюлгеров, Ив. Михов, Р. Михов, Самокишев, Илиев, Таиров, Кацемерски, Колев, Златковски, Младенов.