Монтана играе срещу Ботев на стадион „Огоста“ в мач от 20-ия кръг на А група.  Двубоят е в неделя от 14:00 часа. Можете да го следите минута по минута в Gong.bg, пряко с картина по Diema Sport 2 и на платформата Gong Play, както и на честотите на Дарик радио.

6:0 за Монтана у дома над Ботев, постигнато още във втория кръг, продължава да е най-изразителната победа през настоящия сезон в А група, в мача между двата съперника от втория кръг бе отбелязан и единственият хеттрик досега – от Иван Минчев.

Ботев е изпълнил най-много дузпи през сезона – 4, а Монтана, заедно с Берое, са тимовете, които все още не са получавали правото да бият наказателен удар. Срещу Монтана пък са свирени най-много дузпи – 4.