• Три минути ще е продължението на този мач.

90'
  • Втора смяна за Ботев. Излиза Грегъри Нелсън, влиза Орлин Старокин, който не е играл от два месеца.

88'
  • Борислав Балджийски с хубава възможност за Монтана. Той се откъсна в половината на Ботев и стреля от дистанция, но Голас улови без особени проблеми.

85'
  • Шанс за Монтана след корнер, но Станислав Генчев не можа да скочи достатъчно високо, за да уцели топката и да я насочи в мрежата.

82'
  • Втора смяна за Монтана. Излиза Здравко Лазаров, влиза Християн Попов.

77'
  • Лъчезар Балтанов изравнява резултата! След центриране от корнер вратарят на Монтана Христо Иванов увисна и топката стигна до халфа на Ботев. Той с неособено силен, но точен изстрел вкара топката в мрежата с помощта и на лек рикошет - 1:1.

72'
  • Първа смяна и за Ботев. Влиза Божидар Васев на мястото на Даниел Генов.

69'
  • Нещо като разбъркване пред наказателното поле на Ботев след ъглов удар, но вратарят Виктор Голас улови.

68'
  • Първа смяна в мача. Излезе героят за Монтана до момента Атанас Илиев, влезе Матей Поплатник.

67'
  • Хубав шанс за Ботев се откри пред Лъчезар Балтанов. Той беше в наказателното поле, но стреля прекалено слабо и Христо Иванов улови.

64'
  • Атанас Илиев открива резултата! Нападателят се разписа след продължителна атака, при която останаха и известни съмнения за засада. Здравко Лазаров изработи гола, след като с великолепен пас изведе Борислав Балджийски в наказателното поле. Юношата на Левски пусна успоредно на голлинията и там Илиев се разписа от метър-два. Гостите претендираха за засада, но ситуацията е спорна.

58'
  • Монтана пропиля невероятен шанс да изостри една контра. Борислав Балджийски изведе Здравко Лазаров по левия фланг, но пасът му беше прекалено дълъг. Ветеранът все пак стигна до топката и центрира, но защитата на Ботев изби.

56'
  • Опасно центриране на Даниел Генов от пряк свободен удар, но защитата на Монтана се справи и изчисти.

54'
  • Груб фаул срещу Филип Филипов, но всичко с него вече е наред.

53'
  • Страхотен шанс за Монтана! Атанас Илиев беше изведен зад защитата, но в последния момент Пламен Николов изби и се стигна до корнер.

47'
  • Начало на втората част на "Огоста".

46'
  • Край на първата част! Монтана - Ботев 0:0.

45+2'
  • Една минута ще е продължението на първата част.

45'
  • Владимир Мичев центрира опасно от прекия свободен удар, но топката прелетя леко встрани от вратата.

44'
  • Лъчезар Балтанов получава жълт картон за фаул срещу Мичев.

43'
  • Пламен Николов също получава жълт картон за нарушение срещу Йордан Тодоров.

40'
  • Играчите на Монтана претендираха за дузпа. Те искаха да получат такава за игра с ръка на Мариян Огнянов в наказателното поле, но Вихрен Манев реши, че няма основания за дузпа.

39'
  • Най-чистата ситуация в този мач! Здравко Лазаров стреля отляво на вратата и топката летеше към горния ъгъл, но вратарят изби.

38'
  • Уникално слаба атака на Рахави Кифуети. Французинът се измъкна по фланга, но си поведе топката много левашки и тя излезе в аут, а атаката беше опропастена.

36'
  • Хубава атака на Монтана, която завърши с пас към Иван Минчев пред наказателното поле, той обаче стреля високо над вратата.

34'
  • Хубаво подаване към Грегъри Нелсън в наказателното поле, но защитата на Ботев се справи.

31'
  • Обещаваща контраатака за Монтана, но Йордан Тодоров беше спрян в последния момент.

27'
  • Най-чистото положение за Ботев. Даниел Генов стреля с глава от наказателното поле след центриране на Йордан Христов, но топката мина малко над вратата.

18'
  • Опасно центриране от ъглов удар в полза на Ботев, но защитата се справи.

16'
  • Опасно центриране на Здравко Лазаров от ъглов удар, защитник обаче изби с глава.

13'
  • Още един далечен изстрел за Монтана, отправи го Асен Георгиев. Топката обаче лети далеч-далеч в аут.

10'
  • Хубав шанс се откри пред Сергей Георгиев, но той стреля от движение над вратата.

7'
  • Първи жълт картон в мача, той е за Йордан Тодоров за нарушение в центъра.

2'
  • Първи шанс в мача, той се откри пред Рахави Кифуети. Французинът обаче не намери целта.