Асът на Берое Неманя Милисавлевич беше избран за Играч на мача срещу Пирин. Сърбинът получи изцяло вашето доверие заради страхотното си изпълнение в средата на втората част, с която даде преднина на тима си.

Той беше точен в 55-та минута с истински шедьовър, който може да се бори за приза и в другата наша игра - Гол на кръга. С това се оказа и крайният победител в анкетата ни за мача в Стара Загора.

За Милисавлевич гласуваха 57.63% от читателите на Gong.bg. Така той изпревари по най-категоричния възможен начин най-близкия си преследвач - вратарят на Пирин Красимир Костов, за когото гласуваха под 10%.

Мачът иначе завърши с победа 3:1 за старозагорци, а крайните резултати от играта можете да видите ТУК!.