ЦСКА победи с 3:0 в контролна среща отборът на Рилски спортист. Новото бразилско попълнение на „армейците” Фелипе Машадо игра 65 минути, след което бе сменен от Тодор Янчев.

Резултатът бе открит още във втората минута от бразилския голаджия на „червените” Неи, който прехвърли красиво вратаря на Рилски спортист Яначков.

До края на първото полувреме не се получи нищо опасно пред вратата на отбора от Самоков. „Скиорите” се опитаха на два пъти да изравнят резултата, но удари на Щърков и Куртелов излязоха в аут.

През второто полувреме Стойчо Младенов направи много смени, но въпреки това „армейците” отбеляза още два гола дело на Гарсес.

В 66-та минута Маркиньос подаде на Йордан Тодоров, който нахлу в наказателното поле на Рилски спортист и подаде на „Ел Пистолеро”, който със страничен удар покачи резултата на 2:0.

В 79-та минута Маркиньос центрира от ъглов удар и Гарсес засече с глава топката и оформи крайния резултат 3:0.

ЦСКА: Пиргов (Ковачевич), Виоданов (Тодоров), Котев (Гарсес), Ланзаат (Маркиньос), Машадо (Янчев), Г. Илиев (Ловков), Зе Руи (Тошев), Кабус (Дечев), Сакалиев (Василев), Амунике (Димитров), Неи (Джихад).

Рилски спортист: Яначков, Щърков, Пинто, Младенов, Иванов, Маринов, Карагеоргиев, Димитров, Куртелов, Събев, Фидел.