Локомотив София се изкачи на 3-ото място в класирането на А група, след като столичните "железничари" надиграха Черно море с 2:1 в мач от 21-кръг.

За домакините попаденията вкараха Преслав Йорданов в 18-ата минута и Даниел Генов през втората част. Почетното попадение за гостите вкара Иван Коконов минута преди края на първото полувреме.

Още във 2-ата минута Том пробва центриране, но топката нацели гредата. Отново Том стреля неточно от далечно разстояние.

В 18-ата минута домакините откриха резултата. След перфектно центриране на Румен Трифонов в наказателното поле на Черно море, Преслав Йорданов откри резултата като насочи топката в мрежата с мощен шут.

В 44-ата минута гостите стигнаха до изравнителен гол. Иван Коконов засече кълбото в мрежата на Митрев след мощен шут.

През втората част Преслав Йорданов изпусна да направи 2:1 в първите му минути. В 64-ата минута Коконов пропусна да даде аванс на Черно море, но не стигна до топката.

Домакините стигнаха до успеха в 76-ата минута. Елтон центрира от дясно и Генов се разписа за 2:1, а столичани записаха 4-ата си поредна победа.

Така Локомотив е на третото място с актив от 38 точки, а Черно море е на 8-ото място с 28 точки.