Левски направи равен 1:1 срещу шампиона на Чехия Слован Либерец. Това е последната проверка на „сините” от лагера в Кипър, на които те направиха общо четири ремита.

Левски започна добре срещата, като Милан Коприваров отправи първия опасен шут към вратата на Слован още в 10-та минута. Доста топки имаше отправени към Валери Домовчийски през първото полувреме, но младият нападател така и не успя да се разпише.

Седрик Бардон откри резултата в 25-та минута. Атаката започна отдясно чрез Домовчийски, който стигна почти до аут линията и пусна по тревата към Телкийски. Полузащитникът влезе в наказателното поле и продължи топката към Бардон, който бе точен от границата на вратарското поле.

Още в следващата атака Левски имаше поредно добро положение, но Лусио Вагнер стреля от пряк свободен удар в стената.

Три минути след попадението на Бардон, Слован Либерец успя да изравни резултата. Незмар центрира добре отляво, Фрейлах овладя топката на границата на наказателното поле и шутира. Защитата на Левски не успя да се справи и топката влезе във вратата на Петков.

До края на полувремето Боримиров и Коприваров се опитаха да притеснят вратаря на чехите, но Хаузр спаси всичко, отправено към него.

Капитанът на Левски Елин Топузаков получи аркада на скулата при борба за една висока топка, но в крайна сметка той доигра мача.

Втората част на срещата бе доста по-скучна, като и Левски, и Слован предпочетоха да запазят равенството, вместо да рискуват.

Станимир Стоилов направи четири смени в двубоя, Емил Ангелов и Христо Йовов замениха Домовчийски и Коприваров след час игра, а малко преди края на терена се появиха Живко Миланов и Веселин Минев вместо Станислав Ангелов и Лусио Вагнер.