Най-нетърпеливите фенове на Левски ще могат да си купят 72 часа по-рано билети за следващото домакинство на тима. То е в неделя от 16:15 часа срещу Пирин и е от 24-ия кръг на А група.

Този мач ще можете да наблюдавате директно в ефира на Diema Sport 2, както и на нашата платформа Gong Play. За вас ще го следим минута по минута на Gong.bg, а ще можете да го слушате и на честотите на Дарик радио

Отворен ще бъде само сектор В на стадион "Георги Аспарухов". Заради наказание сектор Б е затворен, а сектор А все още не е пуснат в експлоатация. Все още не е ясно дали ще бъде отворен сектор Г за гостуваща агитка, но засега няма индикации, че такава ще има в София.

В деня на мача на "Герена" билети ще се предлагат в магазина на Левски на ул. "Тодорини кукли" 47 от 10:00 до 12:00 часа и на касите на стадиона от 12:00 часа до края на първото полувреме.