• 31’ Мигел Бедоя
  • 45+3’ Венцислав Христов
  • 84’ Франсис Нар
  • 11’ Стилиян Николов
  • КРАЙ НА МАЧА. Левски победи Пирин у дома с 3:1 в последния мач от 25-ия кръг на А група.

90+4'
  • Жълт картон за Роман Прохазка от Левски.

90+3'
  • 3 минути добавено време на срещата.

• Последна смяна в Левски - Веселин Минев напуска, за да може Галин Ташев да запише дебют в А група.

88'
  • Гол за Левски - 3:1! Франсис Нар бележи за първи път в А група! Венцислав Христов показа, че може и да подава, като изведе по чудесен начин Нар по десния фланг. Ганаецът напредна и изчака Краси Костов да се приближи, преди да копне технично над него.

84'
  • Втора смяна в Левски - Мехди Бурабиа напуска, на негово място Мики Орачев.

81'
  • Последна смяна в Пирин - Благой Наков влиза, Тодор Траянов излиза.

80'
  • Втора смяна в Пирин - Димитър Благов напуска, на негово място влиза Маркиньос.

74'
  • Венци Христов получи топката на изгодна позиция в наказателното поле, ала изстрелът му намери външната страна на мрежата.

74'
  • Жълт картон за Радослав Цонев от Левски.

72'
  • Първа смяна в Левски - Божидар Краев заменя Джъстин Менголо.

66'
  • Страхотни два поредни пропуска за Пирин! Тони Тасев получи топката отляво по атаката на скорост и с много точен пас намери Даниел Генов сам срещу Йоргачевич. Последният шутира силно и високо, сръбският вратар на Левски боксира, а след това последва добавка на Тодор Траянов, която премина много близо до десния стълб.

65'
  • Първа смяна в Пирин - Антон Костадинов излиза, на негово място Даниел Генов.

64'
  • Страхотен шут на Ради Цонев от пряк свободен удар, но и добра намеса на Краси Костов. Юношата на Левски нанесе силен шут от 28-29 метра по посока долния десен ъгъл, ала Костов се хвърли и изби встрани.

59'
  • Жълт картон за Емил Виячки от Пирин.

58'
  • Страхотна акция и финт на Тони Тасев отляво, които обаче завършиха с жълт картон за симулация. Националът с хубаво пропускане на топката преодоля Цонев и Прохазка отдясно, които не можеха да го стигнат. Вече в пеналта Тасев се срина при първия знак за контакт с Александър Александров и Боян Славков го санкционира официално.

52'
  • Отличен шут на Тони Тасев, който обстрелва от близо 30 метра. Йоргачевич трябваше да направи няколко крачки, за да улови никак нелошия изстрел.

48'
  • Шут на Бурабиа от сериозна дистанция, право в ръцете на Костов, който улови.

48'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+4'
  • Гол на Венцислав Христов директно от фаула - 2:1! Вторият гол на нападателя за "сините" беше доста красив. Националът успя да завърти топката над стената, а макар вратарят на Пирин Краси Костов да тръгна навреме към нея, нямаше как да я избие. Въпреки това останаха сериозни съмнения доколко всъщност имаше нарушение срещу Минев, което беше ключово за попадението.

45+3'
  • Жълт картон за капитана на Пирин Юлиан Попев, който е сред най-активните в репликите към рефера Боян Славков.

45+2'
  • 1 минута добавено време към първата част, която минава в разправии заради отсъден фаул пред наказателното поле на Пирин.

• Пряк свободен удар за Пирин и нова неубедителна изява на Йоргачевич. Тони Тасев центрира топката от десния фланг, а стражът на "сините" не успя да я избие много далеч. За негов късмет до по-сериозно напрежение не се стигна, тъй като Попев фаулира Лукин.

43'
  • Мехди Бурабиа успя да се пребори с Тодор Траянов за топката пред наказателното поле на Пирин. Французинът веднага пусна вдясно за Ради Цонев, чийто силен шут от дистанция прелетя високо над напречната греда.

40'
  • Жълт картон за Мигел Бедоя, който задържа за фланелката Тони Тасев, който можеше да се откъсне сам срещу двама защитници.

36'
  • Гол за Левски - 1:1! "Сините" успяха да изравнят след акция отляво. Веселин Минев се включи чудесно в атака и с пас по тревата изведе Венци Христов сам срещу Краси Костов. Таранът стреля ниско по диагонала, а Костов отби с крак. Топката се фалцира неочаквано на изровения терен, а Бедоя дотича първи и прониза вратата.

31'
  • Левски отправи претенции за дузпа, след като Венци Бенгюзов докосна топката с ръка в наказателното си поле. Проказка владееше отдясно и опита подаване напред. Бенгюзов посегна с крак и го пресече, а отскочилата топка го удари по високо вдигнатата ръка. Реферът Боян Славков прецени, че няма основания да отсъди наказателен удар.

29'
  • Джъстин Менголо получи обещаващ пас по левия фланг и напредна в пространството пред себе си. Той опита пас по тревата към намиращия се на дузпата Венци Христов, ала Дяков го затвори навреме.

25'
  • Центриране на Мигел Бедоя от корнер отляво по атаката. Сърджан Лукин взе високата топка пред вратарското поле, но изстрелът му отлетя много високо над гредата.

24'
  • Жълт катон за Антон Костадинов от Пирин заради задържане.

22'
  • Нелош пробив на Франсис Нар отдясно по атаката. Последва центриране към далечната греда, а защитата на Пирин остави топката да мине. Тя тупна на тревата и само късметът помогна на Дяков да стигне до нея преди Менголо.

20'
  • Страхотна намеса на Ради Цонев в дефанзивен план. Младокът настигна Тони Тасев, който заплашваше да създаде сериозни трудности за бранителите с топка в крака.

18'
  • Голът определено се отрази благотворно върху самочувствието на Пирин, който изглеждаше много притеснен в първите минути, когато трябваше да се бори със "синия" натиск. Сега играта на Левски изглежда се поразстрои, като грешните пасове зачестиха.

• Гол за Пирин - 0:1! Гостите повеждат на "Герена"! Групова грешка на вратаря Боян Йоргачевич и централните бранители. Стражът изби много лошо наглед безцелно центриране на Тони Тасев от фаул. Топката пък попадна у Стилиян Николов, който беше оставен без опека. Бранителят стреля високо, а кълбото срещна напречната греда, преди да се оплете в мрежата.

11'
  • Първи жълт картон в мача. Получи го Франсис Нар от Левски.

10'
  • Хубави финтове на Бедоя срещу Костадин Дяков отдясно по "синята" атака. Испанецът находчиво промуши топката между краката на бранителя и навлезе в наказателното поле, където центрирането му беше изчистено в корнер.

6'
  • Невероятен пропуск за Левски още в 50-ата секунда! Мехди Бурабиа получи топката отляво, освободи се и центрира към далечната греда, където Нар бе оставен да стреля с глава абсолютно непокрит. Нисичкият футболист обаче не можа да намери очертанията на вратата.