Капитанът на Локомотив Сф Кристиян Добрев е със сериозна подутина от умишления удар с глава, който получи от вратаря на Локомотив Пд Фабиан Лучини. Това е една от основните претенции от страна на Локо Сф към съдията Таско Тасков. Ситуацията се разигра още във 2-ата минута и столичните железничари претендират, че в нея корсиканският страж е трябвало да бъде изгонен и освен това да бъде отсъдена дузпа.

Другата претенция на тима от „Надежда“ е ситуация в края на първото полувреме, когато според домакините в мача, е имало отчетлива, но неотсъдена засада на Здравко Лазаров, който имаше шанс да отбележи гол.

Въпреки категоричната победа с 3:0, шефовете на Локо Сф изразиха претенции след двубоя към ръководството на снажния рефер.