Футболистът на Лудогорец Йордан Минев, който преди време защитаваше цветовете на ЦСКА, влезе в остра разпра с настоящи играчи на червените, при това секунди след края на мача между двата тима на „Българска армия”, завършил 2:2.

След последния съдийски сигнал Йордан Минев се насочи към сектора с привърженици на ЦСКА, за да подразни агитката на домакините, откъдето започнаха да летят различни предмети към него.

Някои от футболистите на ЦСКА също не останаха безучастни към случилото се и опитаха да му попречат, което прерасна в ръкопашна схватка. В мелето се включиха вратарят Гулубович, както и Иван Стоянов, Галчев и Бандаловски. Други футболисти и от двата тима се опитаха да потушат страстите, разпалили се малко след края на срещата.

Лудогорец успя да изравни до 2:2 на ЦСКА, само за четири минути в края, между 86 и 90-та минути на срещата от 15-я кръг на А група.