Полузащитникът Игор Джоман ще се завърне в игра за Берое в предстоящото гостуване на Локомотив Пловдив от 20-ия кръг на А група.

Джоман пропусна четвъртфиналния мач за Купата на България срещу Черно море заради натрупани картони.

Благой Макенджиев се очаква да се завърне на вратарския пост, след като Илко Пиргов завърши с контузия двубоя срещу „моряците“.

Владимир Зафиров се очертава да пропусне срещата срещу Локомотив Пловдив също заради травма, която получи в двубоя срещу Черно море.

Атанас Зехиров продължава да се възстановява, а Георги Андонов до последно ще бъде под въпрос за гостуването в Пловдив.

Двубоят е в неделя от 16:15 часа. Можете да го следите минута по минута в Gong.bg, пряко с картина по Diema Sport 2 и на платформата Gong Play, както и на честотите на Дарик радио.