• Край на мача на "Лаута", няма победител!

90+4'
  • Кики получи и жълт картон след гола си, защото си свали фланелката.

90+1'
  • Дани Кики прави 1:1! Александър Тунчев свали топката с глава пред наказателното поле и халфът със слаб, но точен удар не остави шансове на Макенджиев за 1:1.

89'
  • Станислав Костов получава жълт картон за фаул срещу Ванчо Траянов.

87'
  • Георги Божилов можеше да реши всичко само минута след влизането си на терена. Той стреля с глава след пас на Исмаил Иса, но топката излезе в аут.

86'
  • Последна смяна за Берое. От терена излиза ветеранът Елиаш, влиза Георги Божилов.

84'
  • Втора смяна и за Локомотив. От терена излиза Бирсент Карагарен, влиза Айкут Янъков.

82'
  • Хубава атака за Локо Пловдив, но центрирането на Илиян Йорданов излезе в аут.

81'
  • Втора смяна в Берое. Излиза Георги Андонов, влиза Станислав Костов.

79'
  • Домакините претендираха за дузпа за игра с ръка на Иво Иванов. Реферът Ивайло Стоянов обаче не видя такава и не даде нищо.

78'
  • Липсват каквито и да било положения в последните минути. Последният четвърт час ще бъде решаващ.

75'
  • Илиян Йорданов претендираше за дузпа след съприкосновение с Венелин Филипов в наказателното поле. Реферът обаче прецени, че няма нарушение.

70'
  • Опасно центриране на Георги Андонов от фаул, но Александър Витанов изби.

67'
  • Георги Андонов стреля опасно от пряк свободен удар, но топката мина над вратата.

63'
  • Ванчо Траянов получава жълт картон за Локомотив за нарушение срещу Георги Андонов. Той става първият играч на тима с предупреждение.

62'
  • Зоран Балдовалиев стреля от пряк свободен удар от хубава дистанция, но топката срещна стената. После при добавката Ванчо Траянов не беше точен.

60'
  • Георги Динков открива резултата. Страхотна комбинация на Берое. Неманя Милисавлевич центрира в наказателното поле, където Игор Джоман с глава свали към границата на наказателното поле. От там Георги Динков с мощен шут разтресе горната греда и топката впоследствие падна зад голлинията - 1:0 за Берое.

55'
  • Ванчо Траянов стреля от дистанция, но Макенджиев беше на мястото си и улови.

55'
  • Уникален пропуск на Александър Тунчев! Той стреля с глава от 5-6 метра, след като беше оставен непокрит. Макенджиев изби с една ръка. При добавката защитникът пусна успоредно на голлинията, но нямаше кой да засече.

51'
  • Интересна продължителна атака на Локо Пловдив, но Илиян Йорданов не можа да изостри нещата.

51'
  • Хубав удар на Иво Иванов след корнер с глава, но топката не намери очертанията на вратата.

47'
  • Първа смяна и за Берое. Излиза младият Емин Ахмед, влиза Венелин Филипов.

47'
  • Първа смяна в мача още на почивката. Излиза младият Димитър Велковски, влиза Илиян Йорданов.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част! Локо Пд - Берое 0:0!

45+1'
  • Пламен Крумов пробва да изненада Макенджиев от пряк свободен удар от около 35 метра. Логично, топката излетя в аут.

45+1'
  • Продължителна атака на Берое, като старозагорци се задържаха около минута в половината на Локо. Тя обаче завърши със слабо центриране на Емин Ахмед, а Пламен Крумов с гърди изби към вратаря Александър Витанов.

43'
  • Игор Джоман стреля с глава след центриране от фаул, но топката прелетя над вратата.

39'
  • Капитанът на Берое Иво Иванов беше контузен от Крум Стоянов при една атака на Локо. Той се превива зад аутлинията и получава медицинска помощ.

37'
  • Жълт картон за Елиаш. Получава го за доста бурно влизане в краката на Стефан Велев.

36'
  • Опасно центриране на Пламен Крумов успоредно на голлинията, но Дани Кики не можа да я засече в опразнената врата. Хубав шанс за пловдивчани.

30'
  • Равностоен първи половин час на мача. Засега, с изключение на двете положения за Локо в началото, чистите ситуации липсват.

30'
  • Александър Тунчев стреля с глава след центриране от пряк свободен удар. Ударът му обаче беше слаб и не намери очертанията на вратата.

26'
  • Жълт картон за Емин Ахмед за нарушение срещу Димитър Велковски отляво на наказателното поле.

25'
  • Още един изстрел на играч на Локомотив Пловдив. Отправи го ветеранът Ванчо Траянов, който получи топката пред наказателното поле и стреля, но крайно неточно.

23'
  • Хубав пробив на Игор Джоман до аутлинията. Центрирането му обаче беше слабо и защитата на Локомотив Пловдив се справи.

21'
  • Доста бурни влизания на Пламен Крумов на два пъти. Това обаче не се отрази в картон за него, като явно Ивайло Стоянов не иска да изнервя излишно мача.

21'
  • Двата тима се хвърлиха в здрава битка, а в последните минути и положенията липсват. Спорът засега се води предимно в центъра на терена.

• Бирсент Карагарен претендираше за дузпа заради леко побутване от Веселин Пенев. Реферът Ивайло Стоянов правилно не отсъди нищо в тази ситуация.

15'
  • Националният селекционер на България Ивайло Петев е на трибуните на този мач. Това е на практика последният мач в българския футбол за 2015 г. Той е под номер 100 от началото на сезона в А група.

11'
  • Хубава атака на Берое, завършила с центриране към Исмаил Иса, но в последния момент Александър Тунчев изби.

7'
  • Още един страхотен шанс за Локо. Дани Кики получи топката в наказателното поле от Балдовалиев и падайки стреля до гредата, но Макенджиев пак спаси.

3'
  • Хубав шанс за Локомотив Пловдив да открие резултата в самото начало. Зоран Балдовалиев намери Димитър Велковски зад защитата, но младокът стреля в тялото на Макенджиев.