Дублиращият отбор на ЦСКА направи 1:1 с Монтана в мач от първенството на дублиращите отбори, игран на базата в Панчарево.
Гостите поведоха още в първата минута, след като получиха право да изпълнят дузпа. Зад топката застана Владимир Мичев и отбеляза за 0:1. През първото полувреме нямаше кой знае какви голови положения.

През втората част с най-много пропуски се отчете Самир Аесс. В 70-ата минута именно той изравни след двойно подаване с Иван Зайков.

Малко преди края на мача Зайков изработи червен картон на Мартин Симеонов, след като падна на терена с презумпцията за удар без топка, като съдията се върза и изгони футболиста на Монтана.

Съставите:

ЦСКА: Михайлов, Гоцев, Василев, Станев, Колев, Сандански, Янков, Коларов, Аесс, Алексиев, Зайков (Начев, Никифоров, Петров, Димитров, Иванов, Велинов)

Монтана: В. Георгиев, Николов, Тони Тодоров, Мишев, Личков, Мичев, Байчев, Харлов, Цветков, Ев. Петков, Тодор Тодоров, П. Петков (Бахтерлиев, Цв. Георгиев, Цв. Петков, Петров, Симеонов, Игнатов)