ЦСКА завърши 0:0 при гостуването си на Ксанти в контролна среща. Двата отбора играха равностойно и не успяха да реализират малкото създадени опасни положения пред двете врати.

Бразилският нападател на ЦСКА Неи направи за смях защитата на гръцкия отбор в 4-та минута, но се увлече във финтове и не успя да отбележи гол.

В 70-та минута Георги Чиликов, който се появи в игра през второто полувреме получи контузия и бе принудително сменен от Джихад Кемил.

ЦСКА: Ивайло Петров (46’ Пиргов), Тодоров, Валентин Илиев, Ланзаат, Машадо, Кабус (73’ Узунов), Георги Илиев, Маркиньос, Амунике (46’ Удоджи), Неи (46’ Чиликов, 70’ Кемил), Зе Руи (88’ Иво Димитров).

Ксанти: Торина, Баскеванидис, Контодимос, Костуляс, Пападимитриу, Нукей, Алва, Кинтана, Гарсиа, Валас, Лавриакос.