Отборът на ЦСКА победи с 1:0 новака в „Б“ група Раковски. Единственият мач, който отново се игра при закрити врати, реализира завърналия се в състава на „червените“ Мишел Платини. Бразилецът се разписа след самостоятелен пробив в заключителните минути на първото полувреме.

Старши треньорът Стойчо Младенов пусна в игра множество футболисти, като в това число и новото попълнение Михаил Венков, както и каращият проби вратар от Италия Давиде Баси. Италианецът започна срещата като титуляр и бе заменен на почивката от Благой Mакенджиев.

Съставът на ЦСКА: Баси, Родригес, Попов, Венков, Киракидис, Пакурар, Крачунов, Сержиньо, Присо, Карачанаков, Платини (Макенджиев, Бенжалюн, Грънчов, Дито, Анисе, Тасио, Шеридън)